Szukaj na tym blogu

czwartek, 13 sierpnia 2015

Najpiękniejsze Kolczyki Rose Petals / The most beautiful flower earrings Rose Petals ;)

Są wakacje, co w wolnym przekładzie powinno oznaczać czas wolny, leniwe i przyjemnie ciepłe dni. Ostatnie dni były mega gorące, dawno już nie było podobnych upałów. Z tego wszystkiego wakacje ogarnęły też moje projekty do zrobienia (Pending Projects), ale nie na tyle, żeby czegoś dla siebie nie zrobić.
Na dokończenie czekają zestaw rzymskich kolczyków, komplet rzymski ;) oraz kilka innych dość spóźnionych, ale zawsze to coś.

Bo chociaż dziergam i dziergam, to jednak niewiele z tego ze mną zostaje. Często jest tak, że zakładam jakieś dziergadełko, a w ciągu dnia - ktoś się tym absolutnie zachwyci: o jakie ładne, gdzie można kupić ? Jak zrobić ? Naprawdę to są koraliki szklane ? i po chwili albo dana rzecz jest obiektem pożądania, co się przekłada na to, że ktoś mnie prosi o replikę, albo mówi - zrób sobie drugi ;)
Nie zawsze się na to zgadzam, zazwyczaj odsyłam do mojej strony, bo jak wiecie zazwyczaj też załączam tutoriale do tego jak daną rzecz wykonać.
Ostatnio szukałam natchnienia do koralików petals, czyli płatków. Koralki ze stajni ToHo o nazwie Rose Petals stanowią nie lata wyzwanie. Widziałam już kilka różnych prac z ich wykorzystaniem.
Znalazłam w sieci naprawdę genialny tutorial autorstwa Sidonia, a kolczyki stworzone z jego udziałem to jest to, super trwale wyglądają - byłam mocno zdziwiona, że nic nie klekocze, nie przekrzywia się ani nie próbuje zwiać z nici ;)
Kwiatki są piękne, mają naprawdę fajny układ i są sztywne, co znacząco wpływa na jakość takiej biżuterii
Jednym słowem, nie widziałam jeszcze tak pięknego wzoru na petale co w tym właśnie video.
Ostatecznie, zrobiłam dla siebie te kolczyki - do kompletu powstanie jeszcze bransoletka, na razie prezentuję Wam kolczyki - a jako, że nie posiadam biconów, zastąpiłam je zwykłymi koralikami round TOHO 60/0. Efekt zniewalający - bardzo mi się podobają i na pewno nie raz wykorzystam nauki nabyte przy realizacji tego projektu, szczerze polecam to video oraz inne dziergadełka autorki tego pięknego dzieła.

Polecam ten tutek wszystkim, jest bardzo czytelny, a produkt końcowy ...... Ech
brak mi słów..........
 Instrukcja do bransoletki tu, a do kolczyków tu 

Najfajniejsze jest to, że oprócz kolczyków łatwo z nich wyczarować naszyjnik, bransoletkę, czy też wszystko inne czego dusza zapragnie ;) Polecam.
A teraz uczta dla oczu.
 
 
 
 

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...