Szukaj na tym blogu

O blogu / About my blog

Czym dla mnie jest ten blog ?
Cóż - jest miejscem, w którym można na chwilę zatrzymać się i odpocząć po całym dniu gonitwy i różnych spraw, pozwala mi on też na podzielenie się wiedzą odnośnie tego jak tworzyć piękne klimatyczne przedmioty dla Siebie, Ciebie i nie tylko.
A ponieważ kiedyś sama szukałam miejsca, które by mnie tego nauczyło bez wychodzenia z domu (dom/dzieci/praca zawodowa/inne pochłaniacze czasu i brak czasu dla siebie), cieszę się, że mam takie miejsce.

Co to za blog?
To blog rękodzielniczy o powstawaniu przedmiotów dużych i małych, grunt, że pięknych, unikalnych i niepowtarzalnych.
Chcę przede wszystkim pokazać Wam to czego jako samouk się uczę w klimatach biżuteryjnych.

Co mnie skłoniło do jego założenia ?
Brak miejsca w sieci, gdzie oprócz zdjęć biżuterii byłyby jeszcze wskazówki i opisy jej powstawania, żeby móc się samemu z tym tematem zmierzyć.

O jakiej biżuterii piszę ?

Każdej, która inspiruje, powala na kolana i mi się podoba, tak bardzo, że pragnę ją mieć. No i mam ;)

Co mnie inspiruje ?
Wszystko, począwszy od książek, filmów, które zdarza mi się obejrzeć, ale także sposób życia innych ludzi, wzorki na ich ubraniach i wszystko co może dać początek czemuś nowemu ;)

Skąd takie zainteresowania?
Z powodu niepoprawnego zamiłowania do historii, pięknych strojów, głównie retro i jeszcze wcześniejszych czasów, a także dlatego, że mi się podoba to co robię, niesamowicie daje kopa i odstresowuje.
Teraźniejszość nie jest nawet w połowie tak fascynująca co przeszłość, co widać w modzie - moda na stary styl powraca ;)

Co znajdziecie w moim kantorku ?
Tutki, tutki i jeszcze raz tutki ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...