Szukaj na tym blogu

wtorek, 10 czerwca 2014

Koralowe róże - lato w pełni i romantyzm w powietrzu / coral roses

Dzisiaj krótko, wakacyjnie i południowo romantycznie, bez tutka, bo uważam, że wklejenie kaboszonu do bazy to żadna sztuka. Miałam kilka pięknych koralowych kaboszonów, postanowiłam więc zakląć je w pierścionki, pierwszy bardzo barokowy i romantyczny, a drugi minimalistyczny, obydwa mi się podobają, ale jeśli chodzi o użyteczność minimalistyczny jest lepszy, a wy jak uważacie ?

ENGLISH: Today I present to you lazy vacation post, without DIY, because I think that puting the stone into base is no art. I had some beautiful coral cabochons, so I decided to make them into rings, the first very baroque and romantic, and the other minimalistic, I like both, but when it comes to usability, minimalistic is better, and how you think?

do tego dokładam kolczyki z koralem naturalnym i mam gotowy letni komplet:
ENGLISH: I also have some natural coral earrings and togother I have perfect summer set of jewerly:


razem:
ENGLISH: togetherdodatkowym kamieniem, którego użyłam w tym czerwonym poście jest czerwony jadeit, który absolutnie uwielbiam w tej aranżacji, pasuje do korali :

ENGLISH: In addition I have another stone, which I used in this post, it is red red jade, which I absolutely adore in this set it is also suitable for corals:

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...