Szukaj na tym blogu

środa, 15 lutego 2017

Nowy rok pełen niespodzianek !!!! Zbiorczo i pozytywnie

Witajcie ponownie,
wraz z tą wiadomością kilka słów wyjaśnienia. Ponieważ mam dużo obowiązków jako mama, niestety początek roku nie zaowocował zbyt wielką ilością prac. Dosłownie i w przenośni czas ten nieznośnie się skurczył. Ale coś tam na boku sobie dziergałam i chciałam się dzisiaj tym z Wami podzielić.
Dodatkowo przewiduję, że ta sytuacja się utrzyma przynajmniej jakiś czas, więc proszę o wyrozumiałość, jeśli nie wrzucam coś przez dłuższy czas.
Początek roku rozpoczęła praca nad koralikowym ubraniem dla pewnej pomadki - było ciężko - to pierwsza pomadka - wiec zajęło mi to sporo czasu, no ale oto efekt:

potem w kolejce ustawiła się bransoletka zimowa: przyznając się - pierwotnie miała być to kolejna pomadka, ale wyszła za szeroka, więc zamieniłam ją na bransoletkę "zimowa noc w pewnym bajkowym lesie !!! "potem przyszła kolej na biżuterię haremową czyli kolczyki oraz pewien wyrazisty naszyjnik - nazwany przeze mnie pieszczotliwie - "czerwone słoneczko":
i bardzo fajny naszyjnik skopiowany z serialu The Witches of EastEnd, w którym pojawia się taki sam naszyjnik na pewnej czarownicy mającej do swojej dyspozycji wiele żyć jako kot ;)
oraz bransoletka z pięknymi i dużymi okazami minerałów - choć nie wiem co to jest - jest naprawdę pięknei ostatni, ale nie najgorszy okaz - mój nowy naszyjnik industrialno gwiezdny - metalowe elementy kojarzą się z fabrykami przyszłości, natomiast kryształ z religią gwiezdnych wojen :) to ma coś w sobie.

Mam nadzieję, że te nowe cuda się spodobają - przymierzam się teraz do poważniejszych projektów, ale te drobne też leżą mi na sercu i wciąż będą powstawać ;)))

5 komentarzy:

 1. Bardzo podoba się nam pomadka. Ile czasu zajęło Pani na wykonanie tego projektu łącznie i jakiego kleju użyła Pani do przyklejenia koralików?

  Pozdrawiamy z Beads.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. To "opakowanie" dla pomadki wymiata! Pomysł świetny, taką pomadkę to szkoda w torebce chować:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak przyszyła Pani podstawę pomadki do reszty? I gdzie kupuje Pani łańcuszki do wisiorów? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi...
  Genialne projekty! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. podstawa pomadki oraz cała reszta jest zrobiona w technice peyote, ząbki podstawy oraz obwoluty pasują do siebie - proszę zaglądać, planuję kurs pomadkowy w najbliższym czasie ;) łańcuszki do wisiorków kupuję w RoyalStone - mają swoją stronę w internecie - ale korzystam ze sklepu stacjonarnego ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...