Szukaj na tym blogu

niedziela, 1 stycznia 2017

Między świętami i po Nowym Roku .......

Jakoś nie mogę dojść do ładu ze wszystkim w okresie przed i bezpośrednio po świątecznym, stąd moja nieobecność w internecie - jakoś mi się nic nie składało na tyle, żeby to pokazać, ostatnio pracuję nad kilkoma rzeczami na raz co wpływa na mój czas. 

Ale dzięki temu codziennie mam jakieś urozmaicenie. 

Ostatnie 1,5 miesiąca upłynęło mi na prezentach hand made i innych zalegających projektach. Dzisiaj chciałabym się częścią z nich podzielić. Znaczącą ilość czasu pochłania mi też obecnie szycie. Skupiam się głównie na torebkach / torbach, chętnie eksperymentuję ze skórą naturalną co także pokażę przy okazji tego posta.
Mam nadzieję, że zaprezentowane przedmioty znajdą uznanie - mnie cieszyła praca przy nich. 
Na początek chciałam pokazać komplet kuli kwiatuli - przy okazji realizacji różańca zostało mi trochę kwiatów, więc zrobiłam z tego komplet kwiatowy - który powstał w dużej mierze z miksu wielu różnych odcieni koralików, ale razem tworzy całkiem ciekawą całość:Drugie podejście do bransoletki SuperDuo:
I druga sweterkowa - są naprawdę fajne :

Wisiorek szklany gotycki:
I kuferek do przechowywania różnych rzeczy, na podstawie strony z linku :

Torba letnia + jeszcze jedna kosmetyczka :

Miałam przy tym dużo zabawy i kontynuuję podróż kraftową, mam trochę mniejszą moc przerobową, ale w mojej nocnej pracowni wciąż coś się dzieje. Następna pięknotka już na ukończeniu, więc bardzo niedługo pokażę ją na stronie.

A tymczasem, Szczęśliwego Nowego Roku 2017 - oby był lepszy od poprzedniego i przyniósł same pozytywy Nam wszystkim :)

1 komentarz:

  1. Ile projektów stworzonych. :D Kwiatowa kulka prezentuje się świetnie, wisior i bransoletka sweterkowa są bardzo ładne. :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...