Szukaj na tym blogu

środa, 2 września 2015

Replika naszyjnika Nicole Scherzinger z zespołu The Pussycat Dolls - teledysk Stickwitu / Nicole Scherzinger from The Pussycat Dolls music video "Stickwitu" necklace replica tutorial

Dzisiaj coś co mi się szalenie podoba, a mianowicie replika naszyjnika - geometrycznego, który widać na teledysku "Stickwitu" grupy The Pussycat Dolls, a który widnieje na szyi Nicole Scherzinger.  Na teledysku elementy główne są oczywiście nie z koralików, ale z bliżej nieokreślonego metalu - szlachetnego lub nie ;) trudno powiedzieć, ale bardzo ładnie się prezentował, więc sprezentowałam go sobie.
Trójkąt wyszyty koralikami w kolorze złotym NO NAME zawieszonym na łańcuszku, na zakończeniu którego jest karabińczyk, dzięki czemu zawieszki można zmieniać. Ja powiesiłam sobie niebieskie szkiełko ;) i efekt jest fajny.  Naszyjnik jest prosty, lekki i niesamowicie praktyczny bo codziennie coś innego można na nim powiesić ;) Zmieniam zawieszkę, Nicole na teledysku ma na końcu łańcuszka krzyżyk. Zobaczcie sobie teledysk na YOUTUBE.COM :)


 

Polecam go ;)


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...