Szukaj na tym blogu

środa, 11 lutego 2015

Bransoletka SDuo ze "Zmierzchu" Zefrina Krok po Kroku / SDuo Bracelet from "Twilight" Zefrina Step by Step


Po naszyjniku do kompletu, którego schemat możecie znaleźć tu,  teraz kolej na bransoletkę - tu będzie prościej. Nawet super prosto ;)
Nie będzie ona super skomplikowana, będzie też wykorzystywała resztki koralików, także nic się nie zmarnuje. Oto ona w komplecie z naszyjnikiem:
 To co musimy zrobić po kolei to:

1 i 2. umocować nić na zapięciu, a następnie nawlec w podanej poniżej kolejności pierwszy rząd w długości nadgarstka, w momencie osiągnięcia długości wymaganej (obwód nadgarstka) – mocujemy nić na drugiej stronie zapięcia


   przerabiamy 2 rząd kończąc mocowaniem go na zapięciu z początku robótki


  3 i 4. przerabiamy rząd 3 robótki mocując go znowu na zapięciu z końca robótki, przerabiamy rząd 4 mocując go znowu w punkcie wyjścia

   5. przerabiamy rząd 5 robótki mocując go znowu na zapięciu z końca robótki, przerabiamy go mocując go znowu w punkcie wyjścia


   6. przerabiamy rząd 6 robótki mocując go znowu na zapięciu z końca robótki, przerabiamy go mocując go znowu w punkcie wyjścia  7. przerabiamy rząd 7 robótki mocując go znowu na zapięciu z końca robótki, przerabiamy go mocując go znowu w punkcie wyjścia, czyli tak samo jak poprzednio zmieniając tylko koraliki.
  Po przerobieniu pkt 1-7 przekręcamy robótkę na drugi "boczek" i wykonujemy kroki 5-7

  W ten sposób mamy fajny komplet pasujący do wszystkiego, o ile oczywiście użyjecie neutralnych kolorów, można to dowolnie urozmaicać.
  Muszę przyznać, że Super Duo jest fajne, biżuteria z tych koralików jest miła w dotyku dla ciała, więc naprawdę można ją z czystym sumieniem polecić wszystkim chcącym czegoś fajnego miłego i oryginalnego.  

  Ja zrobiłam tak jak pokazałam, ponieważ nie mam większej ilości brązowych SuperDuo ani O-beads, a chciałam wykorzystać co mam zanim i jeśli zamówię coś nowego.
  O tym, dlaczego tak zrobiłam poczytacie w planowanym przeze mnie poście.
  Dajcie znać co sądzicie o tym komplecie, jestem ciekawa czy ktoś pokusi się o jego zrobienie i czy Wam się podoba. Generalnie uważam, że zły nie jest. A wy ????
  Do zobaczenia.  Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz

  Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...